Bilal Yavuz Avukatlık Ofisi


Tüm sosyal  mecralarda; birbirine tahammül edemiyen, farklı fikriyata ve hayat görüşüne sahip kişilere fikir ve yaşam hakkı dahi tanınmamasını arzulayan, kendini adadığı grubu körü körüne savunup önüne atılan her yemin peşinden koşan iki ayrı ibretlik yobaz kitle var.

Bunlardan ilki iktidar partizanlarıdır. Gece gündüz hükümeti öven, ülkemizde hiçbir sıkıntı yokmuş, milletimiz bolluk ve refah içerisinde yaşıyormuş gibi yayın yapan kanalları takip eder. İktidarın yanlış bir kararını yahut uygulamasını eleştiren herkese ajan veya hain yaftası yapıştırmaya çabalar. Bunlardan devlete ve millete fayda dokunmaz.

Diğer grup ise partizan muhaliflerdir. Ülkemiz adeta zulüm yurduna dönmüş gibi yayın yapan,  gece gündüz devlet yöneticilerine hakaret edip ülkemizi diğer devletler nezdinde küçük düşürmeye çalışan, milletimizi birbirine düşürmeye çabalayan kanalları takip eder, iktidarın doğru icraatlerini övenleri, kendi acınası zihninde yalaka veya bankamatik memuru olarak lekemek için  debelenir.

Tüm bu her iki gruptaki körler sağırlar ve vicdandan yoksunlar her daim birbirini ağırlar. İdeolojik saplantılar, partizanlık maalesef zihni ve psikolojik hastalık haline gelmiş durumdadır.

Bu aziz vatanın ve milletin ortak hassasiyetlerini sahiplenen, hakikati çarpıtmadan, delil ve ispatlarıyla, sözünü sakınmadan konuşup, hukuksuzluk kimden gelirse gelsin milletimizin tarafında yer alacak bir kanalın kurulması zorunlu bir hal aldığından bir kanal kurup sizlerle tanışıp bir araya geldik. Tüm kıymetli takipçilerimize teşekkür ederiz.

https://www.bilalyavuz.com/image/site/aa3b86068f1df795c6bb.jpg

Çok kısa bi sürede; devletimize yönelen hain oluşumlara karşı birlik olup, hiçbir partiye de körü körüne aklını adamayanların bir araya geldiği, akledebilen, sorgulayan ve zulüm kimden gelirse gelsin karşı durabilme ferasetine sahip, hakikati duymaktan ve paylaşmaktan çekinmeyen bir topluluk, mecra haline geldik.   Devlet ve hükümet düşmanlığından yahut da iktidar şakşakçılığından, laf kalabalığından, öte; konuşulmayanları, bilinmeyenleri, hakikatleri delilleriyle anlatıyoruz.

İstanbul Üsküdar’da kurulan Bilal Yavuz Avukatlık Ofisi, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin en saygın hukuk ofislerinden biri haline gelmiştir. Tüm hukuk alanlarında hizmet veren ofisimizin kurucusu olan Avukat Bilal Yavuz, ekibiyle birlikte kıymetli çalışmalara imza atmaya devam etmektedir.

Merak Ettikleriniz


Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin...

+90 532 588 56 32 Nolu whatsapp hattımıza sorularınızı yazabilirsiniz.

Merkezimiz İstanbul Üsküdar’dadır. Lakin çalışmalarımızı tüm Türkiye çapında gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp hattımız üzerinden destek almayı talep ettiğiniz hukuki sıkıntınızı yazarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

YouTube Avukat Bilal Yavuz kanalımızda günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü hukuki sıkıntılara ilişkin tek tek açıklamalar yapılmıştır. Kanala abone olup videoları izleyebilirsiniz.